دستمزد پرستار کودک
پرستار کودک در واقع وظیفه نگهداری از کودک را کنار مادر و گاهی بدون حضور مادر انجام می دهد .
یکی از مهمترین خدماتی که مرکز پرستاری دنیای آرامش ارائه می دهد پرستاری از کودک در منزل می باشد .معمولا وظایف یک پرستار بچه با یک پرستار نوزاد میتواند متفاوت باشد. نوزاد به مراقبت جسمی بیشتری احتیاج دارد و یک پرستار بچه در منزل باید بتواند با کودک بهتر ارتباط برقرار کند.
حقوق پرستار کودک
حقوق پرستار کودک بسته به شرایط می تواند تغییر کند و بستگی به جایی دارد که در آن زندگی می کنید وهمچنین به معیارهای شما برای انتخاب پرستار کودک ، دستمزد پرستار کودک متفاوت است .
طبق بررسی ها توسط سازمان بین المللی پرستاری کودک ، حقوق متوسط برای یک پرستار کودک ساعتی 18.66 دلار می باشد البته دستمزد پرستارکودک هایی که تازه به دنیا آمده‌اند (پرستار نوزاد) بیشتر است.
دستمزد روزانه ، ماهانه و هفتگی پرستاران کودک
بیشتر والدین کودک ترجیح می دهند به صورت ساعتی به پرستاران کودک خود حقوق دهند که این دستمزد در حدود ساعتی 20 دلار به بالاست و حداقل حقوق ساعتی توسط دولت آمریکا هفت دلار تعیین شده است .
بیشتر پرستاران کودک دستمزد بیشتری به ازای افزایش ساعت پرستاری و پاداش های سالیانه دریافت می کنند . نرخ یک پرستار کودک به مکانی که زندگی می کنید ، مسئولیت و وظیفه ای که پرستار در قبال فرزند شما دارد ، تعداد فرزندانی که پرستار کودک از آن ها مراقبت می‌کند و تجربه خود پرستار کودک بستگی دارد .
شما می توانید جهت استعلام و کسب اطلاعات بیشتر در رابطه با پرستاری از کودک در منزل با کارشنارسان ما در ارتباط باشید .

دسته‌ها: مقالات

fa_IRPersian
fa_IRPersian